Domovní a domácí ČOV

Domovní a domácí ČOV od M.B. Stavby s.r.o.

Sháníte alternativu místo Vašeho septiku či jímky? Hledáte řešení pro čištění odpadních a splaškových vod z rodinných domů, penzionů nebo chat? Nejen pro Vás je zde naše společnosti M.B. Stavby s.r.o. . Nabízíme Vám široký sortiment čističek odpadních vod (ČOV).

Nabízíme Vám certifikované domovní i domácí ČOV. Obstaráme vše kolem jejich projektu, návrhu, prodeje, montáže i dopravy. U naší společnosti najdete jen kvalitní ČOV za rozumné ceny, u kterých Vám zajistíme i záruční a pozáruční servis. Samozřejmostí celé zakázky je i vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení nejen domovní ČOV. Projekční činnost zajišťujeme v krátkých termínech.

Svěřte projekt a stavbu Vaší ČOV naší společnosti M.B. Stavby s.r.o. . Postavíme pro Vás nejen domovní ČOV na klíč, ale nabízíme i malé domácí ČOV! Naše společnost Vám zajistí kompletní servis při stavbě ČOV. Nabízíme vše od projektu přes provedení samotné výstavby ČOV až po vyřízení její kolaudace. Práce budou díky naší společnosti provedeny odborně a kvalitně! Pokud se tedy rozhodnete nejen pro výstavbu domovní ČOV s naší společností, neváhejte nás kontaktovat!

Domácí ČOV

Domácí ČOV jsou určené k biologicko-mechanickému čištění komunálních odpadních vod. Využívají se nejčastěji k čištění splaškových vod. Nejvíce se hodí k rodinnému domu. Hlavními přednostmi domácí ČOV jsou minimální provozní náklady a rychlá návratnost investic.

Navrhneme a postavíme pro Vás ČOV k čištění splaškových a odpadních vod. Domácí ČOV Vám poslouží k čištění vod z malých zdrojů znečištění jako jsou rodinné domy, firmy, obytné domy nebo rekreační objekty. Součástí dodávky každé ČOV od společnosti M.B. Stavby s.r.o. je nádrž z polypropylenu, plastové víko, dmychadlo, čerpadlo i elektrický rozvaděč.

Moderní způsob čištění odpadních vod umožňuje nahradit septik či jímku u Vašeho obydlí. ČOV jsou určeny pro všechny, kteří chtějí ušetřit nemalé finance za likvidaci odpadních vod a přispět k ekologické likvidaci vod splaškových. Informujte se i Vy o možnostech výstavby domácí ČOV pro Váš objekt! Kontaktujte nás nebo z námi rovnou přijďte!

Domovní ČOV

Domovní ČOV slouží k čištění splaškových a odpadních vod z malých individuálních zdrojů znečištění, a to zejména tam, kde vyčištěná voda má být zasakována do vod podzemních. Vyznačují se nadstandardní účinností, velkou spolehlivostí a malými nároky na obsluhu.

Kromě stálé nabídky našich typových ČOV nabízíme klientům i domovní ČOV na klíč dle jakéhokoliv vlastního projektu. Námi nabízené projekty domovní ČOV lze i částečně upravit nebo přenechat zpracování celého projektu našim odborníkům, kteří navrhnou domovní ČOV přesně podle Vašich požadavků. Projekty na výstavbu ČOV můžeme nabídnout a zpracovat jako celek, ale i jako dílčí části.

Námi použité materiály na stavbu nejen domovní ČOV na klíč jsou pouze prvotřídní kvality. Pomůžeme Vám s vyřízením všech dokumentů potřebných ke stavebnímu povolení a zajistíme komplexní činnosti pro stavbu Vaší domácí ČOV. Zajistíme pro Vás kompletní stavební práce. Využijte nabídku naší společnosti i Vy! Zakládáme si na profesionalitě a osobním přístupu! MB Stavby s.r.o. staví ČOV dostupné pro každého!

Hodnocení článku

   (0.00 / 0)

Diskuze k článku

 
Jméno nebo přezdívka *
Email
Zpráva *
Opiště text z obrázku * Před odesláním formuláře prosím opište text z obrázku
 

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email