Protiskluzové pásky ve školách

Protiskluzové pásky ve školách

Schody a schodiště jsou místa, kde bývá značný pohyb lidí. Obvykle je největší pohy lidí na různých úřadech, institucích nebo školách. Právě školy a školská zařízení jsou nebezpečná místa, pohybují se tam převážně děti. Při tlačenicích na školních chobách nebýá nouze o různé pády a zranění. Následky zranění ve škoách a třídách bývají nepříjemné.

Jak zabránit uklouznutí ve škole

Prevence zranění ve školách a školních třídách je důležitá a není snadná. Nejplepším způsobem, jak zabránit uklouznutí na školní chodbě, na školním schodišti nebo ve třídě není mnoho. Jedním z osvědčených způsobů je použití protiskluzových másek. Ty se dají nalepit přímo na podlahu školní chodby, na schody neo na podlahu školní třídy. Tyto pásky efektivně zabrání ukouznutí žáků školy při výuce třeba anglického jazyka.

Někdy bývá při výuce značný pohyb studentů, třeba při kurzech angličtiny. Proto třeba i jazykové školy používají ve svých učebnách tyto ochranné prvky proti uklouznutí. Jedním z nejlépe ochráněných schodišť a chodeb školy je jazyková škola Ostrava v centru Ostravy. Zde se ochraně studentů a absolventů jazykových kurzů věnují opravdu důkladně, ochranné prvky proti uklouznutí zde naleznete na kžadém kroku. I pro tuto starost o své studenty je tato jazyková škola velice oblíbená.

Hodnocení článku

   (0.00 / 0)

Diskuze k článku

 
Jméno nebo přezdívka *
Email
Zpráva *
Opiště text z obrázku * Před odesláním formuláře prosím opište text z obrázku
 

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email