Asfaltové pásy

Asfaltové pásy

Asfaltové hydroizolační pásy Akcept představují tu nejvyšší kvalitu na trhu. Asfaltové pásy jsou vhodné jako izolace proti vodě, izolace střechy a základu.

Akcept a. s. dodavatel izolace

Působíme na trhu v České a Slovenské republice jako dodavatel izolace a izolačních materiálů. Dodáváme materiály pro izolace střech, základu, podlah, zvukové izolace a dále zateplovací izolační systémy. Nabízíme doplňkový sortiment pro kompletaci. Například hydroizolační nátěry a tmely, střešní doplňky, anténní průchodky, odvětrávací komínky, solární průchodky, vpustě, větrací turbíny, terče pod dlažbu, rektifikační terče a další.

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy slouží pro izolace střech a staveb, základů, podlah, zemní vlhkosti, proti vodě a radonu, Dále jsou v úpravě jako tepelné a zvukové izolace . Podle užití je řadíme jako izolace spodních staveb, izolační a hydroizolační systémy plochých střech, zateplovací střešní systémy , izolační systémy pro mostní konstrukce, akustické izolace. V naší nabídce máme modifikované asfaltové pásy, podkladní asfaltové pásy a parotěsné zábrany. Dále také samolepící izolační pásy, asfaltové pásy na střechu a další izolace a hydroizolace. V naší nabídce si vyberete přesně takový typ izolace, nejvíce vhodný pro vaši aplikaci. Asfaltové izolační pásy podle užití naleznete na našich webových stránkách v sekci asfaltové pásy.

izolace.jpg

Poradenství a podpora

Součástí našeho komplexního servisu je poradenství, zaškolení, technické informace, pomoc a podpora stavbařům v oboru izolace a hydroizolace. Doporučíme Vám vhodného, námi autorizovaného dodavatele izolačních prácí. Těšíme se na Vás, pro více informací o konkrétních produktech navštivte náš web Akcept a. s.

izolace strechy

izolace strechy

Hodnocení článku

   (0.00 / 0)

Diskuze k článku

 
Jméno nebo přezdívka *
Email
Zpráva *
Opiště text z obrázku * Před odesláním formuláře prosím opište text z obrázku
 

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email