Dopravní kužely a Silniční kužely

Dopravní kužely (Dopravní zařízení Z1) slouží k rozdělení jízdních pruhů nebo k označení pracovního místa. Dopravní kužely jsou vyrobeny z měkčeného PVC nebo tvrzeného PE. Provedení dopravních kuželů  nereflexní bílé pruhy nebo reflexní pruhy 10cm z rektoreflexní fólie R1. Dopravní kužely můžeme rozdělit do několika skupin.

a) Dopravní kužel červeno/bílý materiál PE - bílé pruhy. Velikost kuželu je 50cm a 30cm. Kužely mají jeden  nebo 2 bílé pruhy. Kužely jsou cenově výhodné ale po přejetí jsou náchylné k prasknutí.

b) Dopravní kužel červeno/bílý materiál měkčení PVC - bílé pruhy. Velikost kuželu je 32cm a 54cm. Kužely mají jeden nebo 2 bílé pruhy. Kužely po přejetí nebo deformaci se vrátí do původního tvaru.

c) Dopravní kužel červeno/bílý materiál měkčení PVC - reflexní pruhy. Velikost kuželu je 32cm a 54cm. Kužely mají jeden nebo 2 bílé pruhy. Kužely po přejetí nebo deformaci se vrátí do původního tvaru.

d) Dopravní kužel žluto/černý materiál PE - černé pruhy. Velikost kuželu je 30cm a 50cm. Kužely mají jeden nebo 2 černé pruhy. Kužely jsou cenové výhodné ale po přejetí jsou náchylné k prasknutí.

Dopravní kužely v nabídce:

Dopravní kužel reflexní pruhy

Dopravní kužel reflexní pruhy

Dopravní kužel nereflexní pruhy bílé

Dopravní kužel nereflexní pruhy bílé

Kužel žluto/černý tvrzený PE

Kužel žluto/černý tvrzený PE

Otevřit filtrZavřít filtrFiltrováni
Strana 0z 0. Celkem 0 záznamů.
 
Akce Novinky Dáreček Skladem Výprodej
Seřadit dle:   

Nebyl nalezen žádný produkt ...

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email