Značkovací spreje, Stavební spreje, Reflexní spreje pro značení

Značkovací spreje, stavební spreje a reflexní spreje SOPPEC - France.

Značkovací spreje, stavební sprej SOPPEC využívají osvědčený a spolehlivý, velmi snadno uzavíratelný spouštěcí mechanismus, který zajišťuje stoprocentní využití veškeré barvy z nádoby 500ml. Značkovací, stavební a reflexní spreje SOPPEC patří díky skvělému poměru cena a výkon k nejprodávanějším značkovacín sprejům.

Značkovací, stavební a reflexní spreje a jejich použití

Používáte-li značkovací sprej, stavební sprej  značky Soppec, nemusíte pracovat v rukavicích, abyste ochránili svoje prsty před ušpiněním. Značkovací spreje, stavební spreje mají originálně řešený výpustný ventil, který zajišťuje naprosto přesné nasměrování barvy na cíl. Po návratu z terénu nikdo dle barvy vašich prstů nepozná, jaký značkovací sprej, stavební sprej jste po většinu dne používali. Široká škála jasných a zřetelných barev a jejich stálost předurčuje značkovací sprej, stavební spreje  SOPPEC pro spolehlivé a trvanlivé označovaní průběhu sítí v terénu. Stejně tak je vhodné používat značkovací sprej, stavební sprej  vhodné barvy pro vymezení zájmového území před začátkem zemních prací. Stavební spreje, značkovací spreje najdou využití především u stavebních firem, firem stavějící inženýrské sítě a technických služeb. Příslušenství u značkovacích sprejů, stavebních sprejů jsou držáky na spreje nebo pouzdro na sprej.

Značkovací spreje a stavební spreje rozdělujeme do několika skupin

- Značkovací reflexní sprej FLUO T.P Soppec-dlouhodobý (9-10 měsíců)

-Značkovací reflexní sprej TRACK Marker - střednědobý (2-3měsíce)

- Značkovací reflexní sprej TEMPO T.P Soppec-krátkodobý (8-12 týdnů)

- Značkovací nereflexní sprej PROMARKER Sopeec-dlouhodobý (9-10 měsíců)

Životní prostředí a stavební, značkovací a reflexní spreje

Díky dlouhodobému vývoji společnosti Soppec, složení barvy ve spreji nezatěžuje životní prostření více než je nutné. A pozor! Při práci se značkovacími spreji, stavebními spreji  SOPPEC chráníte nejen životní prostředí, ale dokonce i své prsty.

Otevřit filtrZavřít filtrFiltrováni
Strana 0z 0. Celkem 0 záznamů.
 
Akce Novinky Dáreček Skladem Výprodej
Seřadit dle:   

Nebyl nalezen žádný produkt ...

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email