Značkovací vozík, Linkovací vozík pro podlahové značení

 

Značkovací vozík - Linkovací vozík.

Značkovací vozíky najdou uplatnění především u stavebních, silničních nebo značkovacích firem. Pomocí značkovacího vozíku se vytvoří přeně rovná a přeně široká čára nebo linka. Značkovací vozíky rozdělujeme do několika modelů.

V nabídce máme tyto značkovací vozíky.

- Značkovací tyč. Značkovací tyč je určena především pro stavaře, geodety a pracovníky technických služeb. Značkovací tyč je opatřena pouze jedním kolečkem a spouštěcí páčkou pomocí které spustíte značení ze spreje. Do tohoto značkovače se používají spreje FLUO T.P., TEMPO T.P. PROMARKER.

- Značkovací vozím se 2 koly. Značkovací vozík se dvěmi koly ocení především pracovníci stavebních a silničních firem. Značkovací vozík se vyznačuje tím že ve spodní části jsou umístěná dvě kola s ukazatelem směru značení. Pomocí kovové páčky jednoduše a spolehlivě můžete začít značit. Do tohoto značkovacího vozíku jsou určené spreje TRACING Plus.

- Značkovací vozík se 4 koly. Značkovací vozík se čtyřmi koly ocení přadevším technici při značkování čar v halách a budovách. Stavebníci při značení parkovišť a všude tam kde se čeká rovná a kvalitní čára nebo linka. Čtyřkolové vozíky jsou ocelové a povrchová úprava je žlutý komaxit pro lepší viditelnost. Do tohoto značkovacího vozíku jsou určené spreje TRACING Plus.

- Značkovací vozík se 4 koly a zásobníkem. Značkovací vozík se čtyřmi koly ocení především při značkování čar v halách a budovách. Čtyřkolový vozík se zásobníkem je kovové konstrukce a povrchová úprava je komaxit. Výhoda u značkovacího vozíku se zásobníkem je výho v tom, že tento vozím má zásobník sprejů. Pokud dojde sprej během značení tak se jednoduše vymění a značení může pokračovat. Do tohoto značkovacího vozíku jsou určené spreje TRACING Plus.

 

Značkovací vozík Soppec dvoukolový

Značkovací vozík Soppec dvoukolový

Značkovací vozík čtyřkolový

Značkovací vozík čtyřkolový

Značkovací vozík čtyřkolový se zásobníkem

Značkovací vozík čtyřkolový se zásobníkem

Otevřit filtrZavřít filtrFiltrováni
Strana 0z 0. Celkem 0 záznamů.
 
Akce Novinky Dáreček Skladem Výprodej
Seřadit dle:   

Nebyl nalezen žádný produkt ...

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email