Filtr dle ceny:
0,00 Kč
0,00 Kč
Celkový počet výrobků: 0
značkovací reflexní (neonový) sprej Track Marker Soppec slouží ke značení všech povrchů např. asfalt, beton, hlína, beton, dřevo a jiné. Patentované víčko spreje Track Marker slouží k tomu že po postřiku nedojde k ušpinění obsluhy. Značkovací sprej Soppec je možmé použít při teplotě -20st. až +50st.C. Značkovací sprej Track Marker je reflexní a proto dobře viditelný ze světla. Spreje neobsahují toxické látky jsou ekologické a šetrné k přírodě. Spreje jsou vyráběné v souladou s normou ISO 9001.
Značkovací sprej Soppec neškodí životnímu prostředí, protože barva neobsahuje těkavé látky toulen a xylen. V horní části spreje je umístěno plastové víčko ve kterém je umístěná tryska spreje. Tyto spreje mají umístěnou trysku kolmo dolů pro stadný postřik. Obsluha spreje tak může jednoduše značit povrchy aníž by se musela sehnout. Patentované víčko od firmy Soppec zaručuje obsluze že po značení nebude sprej nebo obsluha ušpiněná od barvy.
TRACK MARKER je výrobek, který splňuje základní požadavky na různé druhyznačení (reflexní značení na chodnících a silnicích, značení používané během stavebních prací, …). Je vhodný nastříkat povrch a ihned kopat. má žívotnost 3měsíců., Má kratkou životnost 3 měsíce. Z důvodu dobré ceny se dobře prodává.
Aerosol TRACK MARKER s jednoduchým a pohodlným používáním je vybaven patentovaným bezpečnostním vrškem Soppec «TP»
V nabídce máme barvy TRACK Marker - ORANŽOVÁ, ZELENÁ, ČERVENÁ, MODRÁ, ŽLUTÁ a RUŽOVÁ
Oficiálně zastupujeme firmu Soppec v ČR a SR proto vám můžeme nabídnout individuální cenu při větších odběrech
Napište si pro lepší cenu při odběru 36ks značkovacích sprejů (barvy lze libovolně mixovat) na info@marbol.cz nebo volejte 737760186