Protiskluzové pásky do ineriéru a exteriéru

Protiskluzové pásky jsou výborným pomocníkem pro zajištění vyšší ochrany před uklouznutím a pádem. Tyto abrazivní protiskluzové pásky s korundovým zrnem jsou vhodné zejména na schody, nášlapy, stupátka, žebříky, ke vstupu budov, na kluzké podlahy a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Každý z produktů protiskluzových pásek dodáváme v široké škále barevných kombinací, které si můžete zvolit v detailu produktu. Protiskluzové pásky dodáváme v rolích nebo ve formě nálepek o různé velikosti.

Protiskluzové pásky a jejich rozdělení

A) Protiskluzová páska s jemným zrnem do interiéru: tyto protiskluzové pásky se používají především do interiéru.  Pásky se dělají v různé délce, šířce a barevné škále.

B) Protiskluzová páska s hrubým zrnem - tyto protiskluizové pásky se používají především v exteriéru zakrytým nebo v průmyslových halách a všude tam kde je vyšší frekvence chůze. Povrch protiskluzové pásky je abrazivní (drsný).

C) Protiskluzná páska - AQUA SAFE - pásky s jemným plastickým povrchem, určené pro místa, kde je předpoklad chůze na boso (sprchy, koupelny, sauny, toalety, bazény). Tyto pásky protiskluzové se dodávají v různé délce, šířce barevné škále.

D) Protiskluzová páska fotoluminiscenční - Fotoluminiscenční protiskluzové pásky pro zvýraznění povrchu za snížené viditelnosti se zachováním stejné protiskluzové funkce jako u běžných pásek.

Protiskluzové pásky v nabídce:

Níže uvidíte celou nabídku protiskluzových pásek.

Páska protiskluzová žluto/černá

Páska protiskluzová žluto/černá

Protiskluzové dlaždice Aqua safe

Protiskluzové dlaždice Aqua safe

Protiskluzová páska červená

Protiskluzová páska červená

Otevřit filtrZavřít filtrFiltrováni
Strana 0z 0. Celkem 0 záznamů.
 
Akce Novinky Dáreček Skladem Výprodej
Seřadit dle:   

Nebyl nalezen žádný produkt ...

Nenašli jste, co potřebujete?

Máte nápad, připomínku nebo vzkaz? Napište nám! Rádi Vám odpovíme.

!!!

Novinky na email