Doprava a platba

ZPŮSOB A DOBA DORUČENÍ

Dodací lhůta je 2 až 10 pracovních dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že nebude možné objednávku vyřídit nebo některé zboží nebude skladem, budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat.

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti PPL, v individuálních případech po dohodě s kupujícím také prostřednictvím doručovacích firem DHL, TopTrans apod. Cenu dopravy hradí kupující.

Cena dopravy bez dobírky (balík do 30 kg do rozměru strany 150 cm): 80 Kč

Cena dopravy s dobírkou (balík do 30 kg do rozměru strany 150 cm):  100 Kč

Doprava zásilky o rozměru strany vyšší než 150 cm bude zpřesněna po přijetí objednávky.

Cena dopravy zásilky s vyšší hmotností než 30 kg bude zpřesněna po přijetí objednávky

Standardní doba doručení zboží je 2-5 dnů od uskutečnění objednávky,

Pokud se zásilku přepravní službě PPL nepodaří doručit z důvody překážky na straně příjemce, nebo si příjemce zásilku nepřevezme, je automaticky odeslána zpět odesílateli. V případě opakovaného zaslání objednaného zboží hradí poštovné kupující.

Před převzetím zboží, prosím, zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený, v případě nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná. Pokud zjistíte po převzetí a rozbalení zásilky jakékoliv neshody s kupní smlouvou, ihned nás e-mailem nebo telefonicky kontaktujte, pozdější reklamace již nebudeme moci vyřídit jako neshodu s kupní smlouvou. Poškození zboží, které vznikne při neopatrném rozbalení zboží, nemůže prodávající uznat jako reklamaci.

V případě jakýchkoli problémů s doručením, nás, prosím, emailem nebo telefonicky ihned kontaktujte.

Bližší informace na webu PPL.

 

 

PLATBA ZBOŽÍ

Kupující si může zvolit způsob platby zboží bankovní převodem z účtu nebo platbou při převzetí zboží, tj. dobírkou. V případě platby převodem z účtu je nutná osobní telefonická konzultace, prodávající vystaví fakturu se splatností 14 dnů, nebo vystaví zálohovou fakturu, případně se strany dohodnou na jiném postupu.

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob vyřízení objednávky. Zboží hradí kupující při doručení pracovníkovi přepravní služby.

Jsme plátci DPH.

 

DAŇOVÝ DOKLAD

Daňový doklad zasíláme zároveň se zásilkou, a to uvnitř balíku nebo viditelně označený na obalu zásilky. V některých případech zasíláme daňový doklad jako obyčejné psaní poštou zvlášť. V případě, že neobdržíte fakturu do 5 pracovních dnů od převzetí zásilky, kontaktujte nás, prosím, e-mailem nebo telefonicky.

Faktura slouží zároveň jako dodací list a doklad pro případnou reklamaci.Menu eshopu

 • Bezpečnostní tabulky 
 • BOZP pro firmy
 • Dopravní kužely a mobilní zábrany
 • Dopravní značení
 • Lékarničky a výbava lékarniček
 • Městský mobiliář
 • Podlahové značení a protiskluzové pásky
 • Požární ochrana
 • Průmyslové pásky a Reflexní pásky
 • Značkovací spreje SOPPEC
 • Bezpečnostní žluto černé prvky do skladu 
 • Značení budov vstupů a prostorů

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

MARBOL.cz
Petřvaldská 1046
739 34 Šenov

IČO: 706 32 880
 
e-mail: info@marbol.cz

Mobil: 737 760 186
Fax: 596 890 436